* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی

وکیل دعاوی دریایی
وکیل دعاوی دریایی
ژانویه 26, 2018
بهترین وکیل مجرب تهران
بهترین وکیل مجرب تهران
ژانویه 26, 2018
نمایش همه
وکیل قرارداد حقوقی

وکیل قرارداد حقوقی

تنظیم قرارداد های حقوقی

بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی

اختلافات قراردادی جزء بیشترین موضوعات دعاوی مطروح در دادگستری می‏باشد. اساسا با توجه بر اینكه عمده تجارت و توافقات به صورت مكتوب میباشد این قضیه میتواند مشمول وصف كلمه قرارداد گردد و طبیعی است در صورت بروز اختلاف فی مابین آن مكتوب مبحث اختلافات قراردادی بروز نماید. از طرفی با توجه به اینکه در بادی امر نسبت به تنظیم قراردادها و شخص نگارنده آن توجه شایانی نمی شود و باید گفت به صورت حرفه‏ای انجام نمیگیرد ، هر شخصی اعم از مطلع و بی‏اطلاعی از قواعد تنظیم قراردادها به خود اجازه تنظیم قرارداد را میدهد و بدیهی است از لحاظ تفسیر، ضمانت اجرا و قابلیت اعمال حقوق قراردادی، طرفین قرارداد را در آینده دچار مخاطره نماید و به درستی باید بر این باور باشیم كه یكی از دلایل تشكیل میلیونها پرونده در دادگستری ، تنظیم قرارداد های حقوقی توسط افراد بی اطلاع بوده است.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی

بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی

جالب است بدانیم در باب اختلافات قراردادی بیش از سی موضوع وجود داشته كه همگی قابلیت طرح دعوی را دارد كه به اختصار می‏توان از مهمترین آنها به عدم انجام تعهد قراردادی، عدم اجرای صحیح قرارداد، عدم امکان اجرای قرارداد، خسارات ناشی از قراردادها و غیره نام برد که همگی حاصل از عدم تنظیم صحیح و عدم درج شروط ضمانت‏ آور برای طرفین تعهدات می‏باشد. متأسفانه از آنجایی که هریک از موارد فوق امکان بروز مشکلات حقوقی را فراهم می‏آورد، بدیهی است قدم اول در موفقیت‏های تجاری و کسبی، تنظیم صحیح قرارداد توسط وکلای مطلع از آن موضوع می‏باشد و اصطلاحا با سفت و سخت گرفتن شرایط مندرج در قرارداد حتی الامكان از بدعهدی طرف مقابل پیش گیری نماییم. دفتر حقوقی ایران با مدیریت امیررضا آتش پیکر وكیل پایه یك دادگستری آماده است تا با مشاوره یا تنظیم و رفع اختلافات قراردادی اعم از قراردادهای حقوقی، تجاری، سرمایه گذاری ، بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی دریایی، داوری، بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی نفتی، بین المللی، بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی ورزشی،بهترین وکیل تنظیم قرارداد های حقوقی پزشكی و… ضمن ورود به محاکم قضایی نسبت به احقاق حقوق شما اقدام شایسته را به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *