* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. هزینه وکیل برای گرفتن مهریه | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه

وکیل دعاوی کیفری
وکیل دعاوی کیفری
نوامبر 16, 2020
وکیل حرفه ای طلاق
وکیل حرفه ای طلاق
دسامبر 12, 2020
نمایش همه
هزینه وکیل برای گرفتن مهریه

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه چگونه تعیین می شود؟

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه یکی از سوُالات متداول موکلین گرامی است، چرا که طبیعتاً هنگامی که تمایل به اجرا گذاشتن مهریه و وصول آن را دارید، یک وکیل مهریه مجرب می تواند بهترین راهنمای شما در این مسیر باشد.

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه بستگی به عوامل مختلفی دارد که در میزان هزینه ها و هزینه وکیل برای گرفتن مهریه تاثیر گذار خواهد بود.چنانچه تصمیم به وصول مهریه خود را دارید و یا در این رابطه نیاز به راهنمایی و مشاوره وکیل مهریه مجرب دارید، می توانید ضمن تماس با دفتر وکالت امیررضا آتش پیکر از خدمات وکلای با تجربه ما بهره مند شوید.

هزینه‌ وکیل برای گرفتن مهریه بر عهده کیست ؟

به عهده گرفتن وکالت مهریه از طرف وکیل مهریه و طی مراحل قانونی آن به خواست زوجه صورت می‌پذیرد ولیکن درباره هزینه‌ وکیل برای گرفتن مهریه و همچنین هزینه‌های دادرسی در صورت درخواست زوجه پرداخت به عهده زوج بوده و پس از محکومیت زوجه می‌تواند علاوه بر مهریه درخواست هزینه‌های پیش‌آمده را نیز بنماید و درهرصورت وجود یک وکیل مهریه نه‌تنها روال کار را آسان‌تر نموده بلکه در موارد زیادی ازجمله عدم اعلام صحیح اموال از طرف زوج می‌تواند در تمام موارد قانونی ورود و آن را حل‌وفصل نماید.

اگر در وصول و یا پرداخت مهریه دچار مشکل شده و نیاز به مشاوره حقوقی دارید ما بهترین وکیل مهریه تهران را به شما معرفی می کنیم. برای اطلاع از نرخ وکالت و هزینه وکیل برای گرفتن مهریه و انتخاب بهترین دفتر وکالت تهران این مقاله را تا انتها دنبال کنید. ما در دفتر وکالت آوای عدالت پایتخت با جمعی از وکلای پایه یک دادگستری در حوزه وکالت مهریه، وکالت طلاق، طلاق توافقی، نفقه و…. گرد هم جمع آمده ایم تا تمام خدمات و مشاوره های حقوقی این حوزه را توسط بهترین وکیل خانواده تهران در اختیار شما قرار بدهیم.

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه به عهده کیست؟

در ابتدا و در بدو رسیدگی و تقدیم دادخواست هزینه دادرسی بر عهده خواهان دعوی حقوقی است و از آنجایی که به طور معمول زوجه دعوای وصول مهریه را تقدیم دادگاه می نماید در ابتداء رسیدگی هزینه وکیل برای گرفتن مهریه برعهده خواهان است که پس از آن و ضمن دادخواست مطالبه هزینه دادرسی را نیز می تواند از خوانده داشته باشد.

هزینه وکیل برای گرفتن مهریه

و اما هزینه ؛ مطمئنا کسانی که هزینه خیلی زیاد و یا خیلی کم مطالبه می کنند یک جای کارشان می لنگد ؛ افراط و تفریط هر دو به یک میزان خطرناک است . همان طور که گفتیم رایگان بودن ممکن است هزینه های زیادی چون تلف کردن وقت و نتیجه ندادن را دنبال داشته باشد.

هزینه های نجومی و عجیب غریب هم همین گونه است یا مثلا در مواقعی دیده می شود که وکیل برای گرفتن مهریه اصرار دارد تمام هزینه در همین مرحله اول پرداخت شود یا از این قبیل موارد که همگی ممکن است نتیجه بسیار بدی به همراه داشته باشد ، چرا که وکیلی که به کارش و نتیجه گرفتن خودش ایمان داشته باشد هرگز بر گرفتن هزینه وکیل برای گرفتن مهریه یکجا اصرار نخواهد کرد.

دیدگاه ها بسته شده است