* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل طلاق | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

وکیل طلاق

وکیل حضانت فرزند
وکیل حضانت فرزند
اکتبر 16, 2020
هزینه وکیل طلاق
هزینه وکیل طلاق
اکتبر 23, 2020
نمایش همه
وکیل طلاق

وکیل طلاق

وکیل طلاق

ممکن است برای هر کسی پیش بیاید که در زندگی زناشویی با مشکلاتی مواجه شوند که در برخی از موارد، حل آنها نیاز به وکیل طلاق یا مشاور حقوقی است. اگر چنین نیازی را احساس کردید توجه داشته باشید که انتخاب یک وکیل طلاق خوب، باتجربه و منصف در حل مشکلات و سرنوشت زندگی زناشویی شما نقش و اهمیت زیادی خواهد داشت .

وکیل طلاقی را انتخاب کنید که تخصصش طلاق و خانواده باشد. از یک بدهکار شکایت ندارید یا نمی‌خواهید برای جرمی از شما دفاع کنند. می‌خواهید طلاق بگیرید و به همین دلیل به کسی نیاز دارید که با همه چم ‌و خم روند طلاق و دادگاه‌ های خانواده آشنا باشد. وکیل طلاق

ابتدا می توانید با چند وکیل طلاق مشورت کنید. با اینکه وکیل طلاق ممکن است اعتبار خیلی خوبی داشته باشد اما شاید از رفتار او خوشتان نیاید. وکیل شما نباید کسی باشد که با او احساس راحتی نمی‌کنید چون قرار است ساعات زیادی را با هم بگذرانید. معمولاً مشاوره اولیه با یک وکیل طلاق رایگان است. می‌توانید از این فرصت برای حرف زدن درمورد انتخاب هایی که پیش رو دارید استفاده کنید. وکیل طلاق

وكيل طلاق از طرف موكل خود بدون تعهد به دريافت نتيجه و راي به نفع موكل كارهاي وي را انجام مي دهد و حق الزحمه او ارتباطي با نتيجه دعوي و اقدام وكيل طلاق ندارد. به اصطلاح “تعهد وکیل طلاق تعهد به وسيله است نه تعهد به نتيجه”.

وکیل طلاق به شخصی گفته می شود که از طرف شخص دیگری اعم از حقیقی یا حقوقی، به منظور عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود.

برای وکیل طلاق به کجا مراجعه کنیم؟

برای درخواست طلاق می توانید به دفاتر خدمات الکترونیکی مراجعه کنید و با ارائه مدارک مورد نیاز دادخواست طلاق بدهید.

شما می توانید در صورتی که به وکیل طلاق یا به هر گونه اطلاعات از چگونگی طلاق و تنظیم دادخواست و همچنین مشاوره حقوقی با وکیل طلاق مجرب نیاز دارید می توانید با وکلای با تجربه دفتر وکالت امیررضا آتش پیکر تماس بگیرید تا با کمک وکیل طلاق ما بهترین تصمیم را اتخاذ کنید و مسیر را به درستی طی نمایید. اگر شما در ابتدای پروسه طلاقتان هستید، ممکن است بخواهید خودتان وکیل برای طلاق خود باشید و با این تصمیم، در پول و زمان خود صرفه ­جویی کنید. اگر ازدواج شما بسیار کوتاه بوده و هر دو طرف مایل به طلاق گرفتن بدون جنگ قانونی و مالی باشند و یا اگر فرزند و دارایی نداشته و یا هیچکدام از شما به دریافت حمایت از همسرتان نیاز ندارید، شاید بتوانید مراحل طلاق را خودتان به وسیله­ اطلاعاتی که از اینترنت می ­گیرید، انجام دهید.

وکیل طلاق و انواع طلاق در قانون

در قانون ایران طلاق به دو دسته تقسیم بندی میشود

طلاق قابل رجوع
طلاق غیر قابل رجوع

انواع طلاق در قانون از زبان وکیل طلاق

طلاق رجعی
طلاق بائن

وکیل طلاق و متارکه در امور دادگاه خانواده

وکیل طلاق در دفتر وکالت امیررضا آتش پیکر طی صدها پرونده موفق در زمینه متارکه و جدایی پیروزی شما را در این راه تضمین می کند .

مزایای مشاوره با وکیل طلاق

هنگامی که طرفین وکیل طلاق داشته باشند احتیاجی به حضور در مرحله دادرسی دادگاه نیست .بیشتر اشخاص به مراجع قضایی نرفته اند و با مراحل آن هم آشنایی ندارند پس بهتر است برای پیشبرد پرونده خودشان از کمک وکیل طلاق پایه یک دادگستری برای طلاق استفاده کنند .امکان دارد دو طرف دعوا به خاطر شغل خود نخواهند در مراجع قضایی حضور داشته باشند پس در این صورت با گرفتن وکیل طلاق تمام مراحل کار انجام می شود . وکیل طلاق حق دارد با دقت به مسائلی از جمله اجرت المثل ایام زوجیت و مطالبه نفقه ، سهم بسیاری در حقوق زوجه دارد ، به طوری که زوجه به غیر از خسارت عاطفی طلاق دچار خسارت های دیگری هم نشود .

دیدگاه ها بسته شده است