* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. بهترین وکیل طلاق در تهران | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

بهترین وکیل طلاق در تهران

وکالت دعاوی خانواده
وکالت دعاوی خانواده
اکتبر 31, 2020
وکیل متخصص حقوقی
وکیل متخصص حقوقی
نوامبر 3, 2020
نمایش همه
بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران

بهترین وکیل طلاق در تهران

گاهی با سوالاتی همچون بهترین وکیل طلاق در تهران کیست؟

چگونه میتوان با بهترین وکیل طلاق در تهران آشنا شد؟

رو به رو می شویم.شاید اینگونه به نظر برسد که بهترین وکیل طلاق در تهران بتواند به طرفین کمک کند و روند طلاق آنها را تسریع کند.مسلما هنگامی که صحبت از بهترین وکیل طلاق در تهران میشود، باید توجه داشته باشید که ویژگی ها و مهارت و تجربه ی یک وکیل در پرونده های حقوقی مربوط به خانواده، ملاک تعیین کننده ی میزان موفقیت آنها میباشد.

حقیقت آن است که میزان تحصیلات و آگاهی از قوانین ماهوی نمی تواند نشان دهنده ی تبحر یک وکیل باشد . اگر در تهران هستی یکی از بهترین وکیل در تهران رو برای پرونده ات انتخاب می کنی تا بتونه به خوبی ازت دفاع کنه. انتخاب بهترین وکیل طلاق در تهران در زمان نیاز حقوقی بسیار مهم است. بهترین وکیل طلاق در تهران کسی است که با تسلط به موضوع طلاق و حقوق خانواده به احقاق حقوق موکل خود کمک می کند. بهترین وکیل طلاق در تهران بیان داشته صداقت را اصل اول رابطه بین وکیل طلاق توافقی و موکل خود می داند .

مشاوره با بهترین وکیل طلاق

بدون شک یکی از مهم ترین و سخت ترین پرونده های حقوقی و خانوادگی در مراجع قضایی، درخواست طلاق از سمت زن بوده و زنان تنها با دارا بودن دلایل موجه و البته اثبات آن می توانند طلاق بگیرند. در واقع زنان با اثبات عسر و حرج، بچه دار نشدن مرد، بیماری سخت علاج مرد، سوء رفتار مرد، مشکلات زناشویی ناشی از عیوب مرد، عدم پرداخت نفقه توسط مرد، خیانت همسر، ترک زندگی توسط زوج، امراض مقاربتی مرد و … می توانند درخواست طلاق داده و برای متارکه اقدام نمایند. اما شناخت تمامی روش های متارکه و نیز مراحل دریافت طلاق در دادگاه، قطعا بسیار سخت بوده و افراد نمی توانند بدون راهنمایی و مشاوره ی افراد متخصص این حوزه، برای ثبت طلاق اقدام نمایند.

وکیل طلاق با تجربه و دانش کافی در خصوص انواع طلاق و شرایط هر کدام از آن ها و نیز روند طرح شکایت می تواند راهنمای بسیار خوبی در انواع پرونده های طلاق باشد. بنابراین شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره آنلاین، حضوری و حتی تلفنی موسسه حقوقی صلح آوران راستین که توسط بهترین وکلای پایه یک دادگستری انجام می شود، در کمترین زمان ممکن، طلاق خود را ثبت نمایید.

حال که سخن از بهترین وکیل خانواده در تهران و به عبارت دیگر وکیل خوب خانواده در تهران می باشد بهتر است که به دعاوی خانوادگی که در صلاحیت دادگاه های خانواده می باشد پرداخته شود بر طبق ماده ۴ قانون حمایت خانواده مصوب ۱۳۹۱ رسیدگی به امور زیر در صلاحیت دادگاه خانواده است:

نامزدی و خسارات ناشی از برهم ‌ زدن آن
نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
شروط ضمن عقد نکاح
ازدواج مجدد
جهيزيه
مهریه
نفقه زوجه و اجرت ‌ المثل ایام زوجیت
تمکین و نشوز
طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن
حضانت و ملاقات طفل
نسب
رشد، حجر و رفع آن

دیدگاه ها بسته شده است