* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل چک برگشتی متخصص | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

وکیل چک برگشتی متخصص

اعتراض به گواهی انحصار وراثت
راه های اعتراض به گواهی انحصار وراثت
آگوست 5, 2019
چک برگشتی
چک برگشتی و بایدها و نبایدهای آن
آگوست 6, 2019
نمایش همه
وکیل چک برگشتی

وکیل چک برگشتی

تعریف چک

یکی از مهمترین اسناد تجاری که در حقوق ایران دارای مزیت ها و حمایت های ویژه قانونی است، چک است و این سند تجاری در بین مردم بسیار رواج دارد

و مورد داد و ستد قرار می گیرد و به دلیل رواج فراوان آن متاسفانه شاهد آمار رسمی از برگشت خوردن تعداد زیادی از چک های صادر شده توسط اشخاص هستیم که این موضوع موجب تشکیل پرونده های متعدد قضایی شده است و در موارد متعددی مشاهده می شود که هزینه و وقت مردم به دلیل اطلاعات حقوقی ناکافی تلف می شود که پیشنهاد می کنیم برای پیگیری بسیار بهتر امور چک برگشتی خود حتما با وکیل چک یا همان وکیل چک برگشتی مشاوره داشته باشید.

وکیل چک یا وکیل چک برگشتی به دلیل اطلاعات حقوقی کافی و تجربه زیادی که در زمینه امور حقوقی و کیفری چک برگشتی دارد می تواند کمک شایانی در جهت رسیدن شما به حقوقتان بنماید. 

وکیل خوب باید رازدار باشد

وجود اطلاعات محرمانه در پرونده های چکی بسیار زیاد است، از این رو یک وکیل چک برگشتی باید بتواند تمام اطلاعات مربوط به پرونده و تمام جزئیات مهم و یا ساده را در نزد خود محفوظ نماید و اسرار کاری پرونده را به هیچ عنوان به بیرون منتقل نکند. به دلیل وجود اطلاعات شخصی در دعاوی چک های برگشتی، یک وکیل چک برگشتی باید تمام اطلاعات پرونده را نگهداری کرده و با بررسی اطلاعات موجود در آن به روشن شدن آن کمک نماید. همچنین با شناسایی موارد خاص و حفظ آنها نزد خود، در دادگاه می تواند به راحتی از حق و حقوق موکل خود در پرونده های چک برگشتی استفاده نماید.

وکیل چک برگشتی باید مسائل ریز یک پرونده را به خوبی بشناسد

در پرونده های چک برگشتی، مسائل بسیار پیچیده می شود و یک وکیل چک برگشتی خوب باید بتواند به راحتی جزئیات یک پرونده را مانند پازل در کنار یکدیگر چیده و آنها را به صورت دقیق و با جزئیات کامل و بدون هیچ گونه کم و کاستی به قاضی دادگاه مطرح کند. این موضوع می تواند بسیار کمک کننده باشد و قاضی ها می توانند با تیزبینی های دقیق یک وکیل چک برگشتی اقدامات مناسبی را در پرونده صورت دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *