* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل طلاق توافقی ارزان | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

وکیل طلاق توافقی ارزان

طلاق توافقی در دوران عقد
طلاق توافقی در دوران عقد
ژوئن 29, 2020
مشاوره طلاق توافقی
مشاوره طلاق توافقی
جولای 10, 2020
نمایش همه
وکیل طلاق توافقی ارزان

وکیل طلاق توافقی ارزان

وکیل طلاق توافقی ارزان

امروزه در سایت ها مختلف تبلیغاتی را تحت عنوان وکیل طلاق توافقی ارزان می بینم که از این طریق سعی در جذب پرونده های طلاق توافقی می نماید .

زمانی که زوجین بنابر دلایلی حاضر به ادامه زندگی با یکدیگر نیستند نیاز به مشاوره و کمک یک وکیل طلاق توافقی ارزان را جهت تسریع روند کاری خود احساس می کنند. بهترین راه حل برای زوجینی که دچار اختلاف شده اند، سازش و توافق برای ادامه زندگی می باشد، اما در مواردی که اختلافات فراتر باشد و امکان سازش بین طرفین وجود نداشته باشد حضور یک وکیل طلاق توافقی ارزان می تواند بسیار کارساز باشد.

براساس تجربیات بدست آمده زمانی که زوجین حاضر به پذیرش عیوب رفتاری و تغییر آن نیستند، امکان سازش و ادامه زندگی وجود ندارد، از همین جهت بعد از مذاکرات و راهنمایی های اصلاحی توسط وکیل طلاق توافقی ارزان در دفتر وکالت، صورت جلسه ای برای طلاق توافقی و بررسی خواسته ها و مطالبات هر یک از طرفین تشکیل می گردد. صادر نمودن گواهی عدم سازش در طلاق توافقی مبنی بر اجرای صیغه طلاق است. در این میان ممکن است طرفین هر دو راضی به طلاق نباشند و تقاضای طلاق تنها توسط یکی از زوجین باشد، در چنین شرایطی برای گرفتن حق طلاق و حقوق زوجین نسبت به یکدیگر حضور یک وکیل طلاق توافقی ارزان الزامی می باشد.

وکیل طلاق توافقی ارزان چیزی است که امروزه اغلب افراد با توجه به پایین بودن سطح درآمد خود به دنبال آن می باشند. ارزان بودن قیمت وکلا دلیل بر بی کیفیت بودن کار او نیست، بلکه چه بسیار وکلای با انصافی هستند.که با وجود سابقه و تجربه ی فراوان خود هزینه های معقولی را از موکلین دریافت می کنند .

در واقع وکیل طلاق توافقی ارزان ، در تمام مراحل از مشاوره تا اجرای صیغه طلاق می تواند به جای زن و مرد حضور داشته باشد. یک نفر نمی تواند هم زمان وکیل زوج و زوجه باشد. وکلای ما با رعایت حق و وجدان قیمت های مناسب با توجه به جرم و مجرم تعیین می کنند .که همه وکیل های مجموعه وکیل مدافع از وکلای پایه یک دادگستری می باشند .

دیدگاه ها بسته شده است