* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. هزینه طلاق توافقی | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

هزینه طلاق توافقی

وکیل متخصص امور ملکی
وکیل متخصص امور ملکی
ژوئن 18, 2020
بهترین وکیل طلاق توافقی
بهترین وکیل طلاق توافقی
ژوئن 22, 2020
نمایش همه
هزینه طلاق توافقی

هزینه طلاق توافقی

هزینه طلاق توافقی

هزینه طلاق توافقی ارزان

که هر دو بر عهده موکل و یا همان زوجین می باشد . امروزه در سایت ها مختلف تبلیغاتی را تحت عنوان طلاق توافقی از آن می بینم که از این طریق سعی در جذب پرونده های طلاق توافقی می نماید . اما باید بدانیم که هزینه طلاق توافقی ارزان شعاری بیش نیست و متاسفانه بعد از جذب و قبول پرونده نسبت به مطالبه وجوهی دیگر تحت عنوان هزینه های دادرسی و ثبت دادخواست و آزمایش می نمایند که این فرد منجر به افزایش هرینه های طرفین می گردد.

هزینه طلاق توافقی

هزینه طلاق توافقی در نیاوران تهران در تمامی دفتر حقوقی متفاوت است ولی اکثراٌ با توجه به تعرفه انجام می دهند؛ یا بعضی دیگر با قیمت های نجومی و خلاف واقع، برای گرفتن نتیجه در کمترین هزینه مالی پیشنهاد می شود به دفاتر و وکلای مراجعه کرد که دارای سابقه کاری در این زمینه بود، و پرونده های موفق داشته اند و یا وکلای ما به شکل تخصصی انجام فعالیت می کند یا مشاوره های ارائه می کند.

منظور از تخصصی بودن این ست که وکلا یا وکیل های آن دفاتر به شکل متخصص کار را اجام می دهند به این شکل که وکیلی که برای طلاق مشخص می کند، دیگر کارهای حقوقی و کیفری را انجام نمی دهد و فقط زمینه کاری او طلاق و طلاق توافقی هست .

دارای سابقه خوب و رویه ی قضایی عالی در این زمینه هستند با قیمت مناسب انجام کار می دهند دفتر گروه وکلای نیاوران با داشتن کادر حقوقی خوب و نیز مشاوره حقوقی رایگان آماده ارائه خدمات حقوقی در این زمینه می باشد.

در صورت داشتن سوال در مورد هزینه طلاق توافقی توسط وکیل می توانید با موسسه تماس بگیرید .

هزینه طلاق توافقی توسط وکیل مجرب

هزینه طلاق توافقی از زمانی باید محاسبه شود که خانم و آقا قصد ارائه دادخواست طلاق توافقی را به دادگاه دارند . در این مرحله باید هزینه ثبت دادخواست طلاق توافقی پرداخت شود ، تا دادخواست ثبت شود . البته با توجه به اینکه امروزه ثبت دادخواست به صورت الکترونیک و از طریق سامانه ثنا صورت می گیرد ، در صورت عدم عضویت در این سامانه ، ابتدا باید حق عضویت در این سامانه پرداخت شود ، تا بتوان دادخواست را ثبت کرد .

هزینه ثبت دادخواست طلاق توافقی بر اساس هزینه دادرسی دعاوی غیر مالی محاسبه می شود . بعد از این باید هزینه ای بابت مشاوره پرداخت شود تا جلسات مشاوره طی شود .

بعد از اتمام جلسات مشاوره دیگر هزینه ای بابت دادرسی پرداخت نخواهد شد و با صدور گواهی عدم امکان سازش زوجین باید به دفتر ثبت طلاق مراجعه کنند تا طلاق خود را ثبت کنند .

هزینه در طلاق توافقی در دفترخانه پرداخت می شود. پرداخت هزینه طلاق توافقی بر عهده هر دو طرف است و قانون اینکه کدام یک موظف به پرداخت آن است را مشخص نکرده است بلکه زوجین با توافق هم باید آن را پرداخت کنند .

دیدگاه ها بسته شده است