* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. قیمت وکیل طلاق توافقی | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

قیمت وکیل طلاق توافقی

وکیل انحصار وراثت
وکیل انحصار وراثت
می 18, 2020
وکیل طلاق توافقی
وکیل طلاق توافقی
ژوئن 18, 2020
نمایش همه
قیمت وکیل طلاق توافقی

قیمت وکیل طلاق توافقی

قیمت وکیل طلاق توافقی

قیمت وکیل طلاق توافقی هم جزء هزینه های دادرسی محسوب می شود و این هزینه بر عهده کسی است که در خواست طلاق را ارائه کرده است.

دادخواست ها ، از حیث هزینه دادرسی به دو بخش مالی و غیر مالی تقسیم می شوند و طلاق توافقی یک خواسته غیر مالی محسوب می شود. پس از ثبت دادخواست طلاق توافقی، هزینه دیگری وجود دارد برای مرکز مشاوره دادگاه، که پس از تصویب قانون حمایت خانواده جدید، داوری از طلاق توافقی حذف گردید ولی به جای آن مشاوره اجباری شد. بخش مشاوره دادگاه هم هزینه ای از زن و شوهر دریافت می کند که این هزینه مشاوره در مجتمع های قضایی هر شهر متفاوت است.

پس از صدور حکم گواهی عدم امکان سازش ما پرداخت هزینه طلاق در دفترخانه را داریم که این هزینه هم می تواند ثابت باشد ولی برخی از دفترخانه ها می توانند اندکی منصف تر باشند. ولی قیمت وکیل طلاق توافقی با آن متفاوت است.قیمت وکیل طلاق توافقی یا به بیان دیگر ملاک حق الوکاله وکیل برای طلاق توافقی هم بر طبق آیین نامه تعرفه حق الوکاله وکلای دادگستری، توافق وکیل و موکل است به همین دلیل اگر شما از هر وکیل در خصوص دستمزد او سوال کنید قیمتی متفاوت خواهد داد.

مزایای داشتن وکیل طلاق توافقی (وکیل برای طلاق توافقی)

این روزها در جامعه، نشریات و حتی دادگاه ها، کیفیت انجام پرونده های طلاق توافقی محل بحث است و اختلاف نظر در این زمینه وجود دارد بعضی معتقدند که باید روند آن را طولانی کرد که شاید از درصد طلاق در کشور کاسته شود. ما وکلا نیز تابع دستگاه قضایی کشور برای رسیدگی به آن می باشیم

بر طبق ماده ۱ آیین نامه تعرفه حق الوکاله و هزینه سفر وکلای دادگستری مصوب ۱۳۸۵ و همچنین ماده ۱۹ لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری مصوب ۱۳۲۳، قرارداد حق الوکاله بین وکیل و موکل معتبر است. لذا هر آنچه وکیل و موکل در خصوص حق الوکاله توافق کنند ملاک عمل و معتبر می باشد. قیمت وکیل طلاق توافقی هم از این قاعده مستثناء نیست و هر آنچه بین وکیل طلاق توافقی و موکل توافق می شود مبنا آن است؛ از این روست که ممکن است هر وکیل یا موسسه حقوقی قیمت وکیل طلاق توافقی خاصی را اعلام کند.

دفتر وکالت نیاوران با توجه به این که به صورت تخصصی با وکلای خانم و آقا بیش از ۱۵ سال است که بر امور خانواده (وکیل خانواده) تمرکز دارند و پرونده های متعدد و زیادی در این خصوص به ما مراجعه کرده اند. قیمت وکیل طلاق توافقی را منصفانه تعیین کرده است و در کمترین زمان ممکن که رویه دستگاه قضایی اجازه بدهد کار را به انجام می رسانند.

حق الوکاله طلاق توافقی یا به بیان دیگر ملاک قیمت وکیل طلاق توافقی برای طلاق توافقی هم بر طبق آیین نامه تعرفه حق الوکاله وکلای دادگستری، توافق وکیل و موکل است به همین دلیل است که اگر شما از هر وکیل در خصوص دستمزد او سوال کنید قیمتی متفاوت خواهد گفت .حق الوکاله طلاق توافقی در گروه حقوقی پرشیا بسیار منصفانه و مناسب حال موکلین دریافت می شود و قیمت وکیل طلاق توافقی بسیار مناسب خواهد بود .

دیدگاه ها بسته شده است