* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. بهترین وکیل طلاق توافقی | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

بهترین وکیل طلاق توافقی

هزینه طلاق توافقی
هزینه طلاق توافقی
ژوئن 22, 2020
طلاق توافقی در دوران عقد
طلاق توافقی در دوران عقد
ژوئن 29, 2020
نمایش همه
بهترین وکیل طلاق توافقی

بهترین وکیل طلاق توافقی

بهترین وکیل طلاق توافقی

در گذشته برای طلاق توافقی زوجین برای ثبت دادخواست طلاق به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه و دادخواست خود را ثبت می کردند، اما بر طبق قانون جدید، ثبت دادخواست طلاق توافقی بدون ارائه گواهی عدم انصراف از طلاق امکان پذیر نیست. به همین منظور در حال حاضر طرفین باید در سامانه ی تصمیم سازمان بهزیستی ثبت نام کنند و با تعیین زمان و مکان مشاوره به مراکز غربالگری مراجعه کرده و گواهی مورد نیاز را دریافت کنند و به هنگام ثبت دادخواست، آن را به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی تحویل دهند تا دادخواست آن ها به دادگاه خانواده ارجاع شود. پس از این مرحله با تعیین شعبه رسیدگی کننده به پرونده و ارجاع پرونده به شعبه ی مزبور و تعیین وقت دادرسی جلسه رسیدگی در تاریخ مقرر برگزار می شود و گواهی عدم امکان سازش توسط دادگاه صادر می گردد و در نهایت طرفین فرصت دارند تا ظرف مدت ۳ ماه از تاریخ قطعی شدن گواهی عدم امکان سازش به دفتر طلاق مراجعه کرده و به صورت رسمی طلاق بگیرند.

طلاق از طرف مرد

بر اساس ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی اختیار طلاق با مرد است و مرد می تواند همسر خود را طلاق دهد. زمانی که مرد درخواست طلاق می دهد نوع طلاق طلاق رجعی است. در نتیجه او می تواند در مدت عده به زوجه رجوع کند مگر اینکه زوجه یائسه یا باکره باشد که در این حالت طلاق بائن است.

طلاق از طرف زن

در صورتیکه زن بتواند در داگاه ثابت کند که یکی از شروط دوازده گانه ی ضمن عقد که مرد آن را امضا کرده است محقق شده است و یا بر اساس ماده 1130 قانون مدنی عسر و حرج خود را ثابت کند می تواند از همسر خود طلاق بگیرد. علاوه بر این‌، اگر زنی وکالت بلاعزل در طلاق داشته باشد، می‌تواند از همسر خود جدا شود. وکالت بلاعزل در طلاق به صورت شرط ضمن عقد ازدواج یا یک عقد لازم دیگر به زن داده می‌شود.

بهره گیری از بهترین وکیل طلاق توافقی می‌تواند در این راه زن و مرد را راهنمایی کند و بهترین وکیل طلاق توافقی درنیاوران روند طی شدن پرونده را می‌تواند تسریع ببخشد.

شوهر می تواند به بهترین وکیل طلاق توافقی وکالت دهد که زن او را طلاق بدهد. طلاق با ارائه عریضه طلاق توسط بهترین وکیل طلاق توافقی نیاوران، یکی از زوجین به دادگاه آغاز می­شود. طرف دیگر طلاق موظف است تا در یک مدرک رسمی پاسخگوی شکایات موجود در عریضه طرفی باشد که به دادگاه درخواست داده است. پس از آن بهترین وکیل طلاق توافقی زوجین باید مدارک مورد نیاز در مورد آن ها را برای ارائه به دادگاه جمع آوری کنند. در صورتیکه طرفین بر سر طلاق و همه موضوعات جانبی آن مانند مهریه و حضانت فرزندان به توافق برسند و از بهترین وکیل طلاق توافقی در نیاوران استفاده کنند، پروسه طلاق تسهیل می شود و سریع تر نتیجه حاصل می شود.

ویژگی های بهترین وکیل طلاق توافقی

بهترین وکیل طلاق توافقی در مورد واقعیت و رویه حاکم بر دادگاه ها در همان جلسه اول موکل خود را کاملاً مطلع و آگاه می نماید و از یک سو به وعده ای که داده است عمل می کند و از سوی دیگر وعده ای می دهد که عملی باشد و خود قدرت و توانایی انجام ان را داشته باشد به عنوان مثال گفتن اینکه ما طلاق را 2 روزه انجام می دهیم آسان است ولی در عمل فقط حدود یک هفته طول می کشد تا پس از ثبت دادخواست شعبه دادگاه رسیدگی کننده به طلاق توافقی مشخص شود.

این درست نیست که ما خود را متصف به صفت تفضیلی بهترین وکیل طلاق توافقی بدانیم و این را باید موکلین و مراجعین ما بگویند.

مناسب ترین روش برای انتخاب بهترین وکیل طلاق توافقی و مناسب ترین گزینه و مصداق برای شما این است که علاوه بر مطالعه صفحات معرفی وکلا، حضوراً به انها مراجعه نموده و از نزدیک ملاقات داشته باشید.

در جلسه انعقاد قرارداد با وکیل همه سوالات خود را پرسیده و در صورتی که پاسخ آنها خیلی برای شما اهمیت دارد از وکیل بخواهید که آن را در قرارداد خود درج نماید مثلاً مدت انجام پروسه طلاق یا کل هزینه هایی که باید پرداخت کنید یا کل مراحلی که باید شرکت داشته باشید روشن و شفاف و بدون هیچ ابهامی تعیین تکلیف شود.

بهترین روش برای انجام طلاق توافقی سپردن پروسه و جریان و مراحل انجام آن به بهترین وکیل طلاق توافقی و دعاوی خانواده است هر چند که خود زوجین نیز می توانند آن را انجام دهند ولی در مدت طولانی و با روش آزمون و خطا و گاهی نیاز به چند بار تقدیم دادخواست و یا حتی می شود فقط یکی از زوجین وکیل بگیرد و دیگری خود در مراحل انجام طلاق توافقی حضور داشته باشد.

دیدگاه ها بسته شده است