* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل جرایم سایبری | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

وکیل جرایم سایبری

وکیل جرایم اینترنتی
وکیل جرایم اینترنتی
فوریه 3, 2021
وکیل جرایم رایانه ای
وکیل جرایم رایانه ای
فوریه 3, 2021
نمایش همه
وکیل جرایم سایبری

وکیل جرایم سایبری

وکیل جرایم سایبری

هر فعل یا ترک فعلی که در و یا از طریق یا به کمک رایانه یا از طریق اتصال به اینترنت ، چه به طور مستقیم یا غیرمستقیم رخ می دهد و توسط قانون ممنوع گردیده و برای آن مجازات در نظر گرفته شده است ، جرایم سایبری نامیده می شود.امیررضا آتش پیکر وکیل جرایم سایبری می باشد که در این خصوص می تواند شما را یاری دهد .

وکیل جرایم سایبری و اسکرین شات

یکی از مواردی که کاربران فضای مجازی را برانگیخته است، ترس از لو رفتن متن پیام ها و یا مکالمات طرفین است. هر چند نفس این عمل که ارسال مطالب یا گفتن سخنانیکه بعدا ترس از انتشار آنها داشته باشیم دور از دور اندیشی و غیر عاقلانه است اما گاهی افرادی خواسته یا ناخواسته درگیر این موضوع می شوند.

گاها اتفاق می افتد که فردی در فضای مجازی به دیگری اعتماد کرده و سخنانی را در باب درد و دل یا از سر خیر خواهی یا هر انگیزه دیگری با او در میان گذاشته و بعدا این فرد مورد اعتماد از این اعتماد سوء استفاده کرده و آنها رو منتشر کرده برای منتشر نکردن آنها از فرد اخاذی می کند. در این خصوص با وکیل جرایم سایبری تماس بگیرید تا در این خصوص شما را راهنمایی کنند .

وکیل جرایم سایبری مجرب

فراموش نکنید که جرایم سایبری چه در مقام طرح دعوا و چه در مقام دفاع امری بسیار تخصصی و حرفه‌ای بوده و نیازمند دانش بالا و تجربه موفق در این زمینه می‌باشد و ورود غیرحرفه‌ای به آن ممکن است به ضرر شما تمام شود پس بهتر است دعوای خود را به دست یک وکیل جرایم سایبری مجرب و متخصص بسپارید.در صورت نیاز به وکیل جرایم سایبری هم اکنون می توانید با وکیل جرایم رایانه ای یا وکیل جرایم اینترنتی ، وکیل جرایم سایبری و وکیل فضای مجازی در گروه حقوقی پرشیا از طریق شماره تماس های زیر در ارتباط باشید.

دیدگاه ها بسته شده است