* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. جرایم رایانه ای | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

جرایم رایانه ای

جرائم رایانه‌ای اینستاگرام
جرایم رایانه‌ای اینستاگرام
ژانویه 22, 2021
جرایم شبکه‌ های اجتماعی
جرایم شبکه‌ های اجتماعی
ژانویه 22, 2021
نمایش همه
جرایم رایانه ای

جرایم رایانه ای

جرایم رایانه ای

جرایم رایانه ای : اگر به محیط پیرامون خود با دقت توجه کنید همواره با این جمله مواجه شده‌اید که عصر امروز عصر تکنولوژی و ارتباطات است. همان‌طور که می‌دانید امروزه استفاده از اینترنت و رایانه بسیار گسترده شده است. با پیشرفت تکنولوژی ما شاهد ساخت جرایم رایانه ای و طراحی برنامه‌هایی هستیم که ارتباطات اجتماعی را راحت‌تر و سریع‌تر می‌کند. ازجمله ابزارهای ارتباطی می‌توان از اینستاگرام نام برد. این شبکه اجتماعی در کنار مزایای بسیار زیاد ازجمله آموزش، خریدوفروش و … گاهی سبب ایجاد تهدید جرایم رایانه ای می‌شود.

به عبارت بهتر در کنار فواید گوناگونی که برای این شبکه اجتماعی وجود دارد گاه مضراتی نیز شامل جرایم رایانه ای برای افراد درگیر در آن ایجاد می‌کند. به همین سبب و برای شناخت بهتر شما ما در این مطب در گام نخست جرائم رایانه‌ای اینستاگرام را برای شما مطرح و در انتها طریقه شکایت از جرایم رایانه ای مربوط یه اینستاگرام در صورت بروز مشکل را بیان می‌کنیم.

جرائم رایانه‌ای اینستاگرام

یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی که افراد به‌وفور از آن استفاده می‌نمایند شبکه اجتماعی اینستاگرام است. در کنار فواید و کاربرد بسیار فراوان این شبکه اجتماعی ما شاهد حجم بسیار زیاد جرایم رایانه ای و شکایت از طرف کاربران هستیم.

این در حالی است که بسیاری از قربانیان جرایم رایانه ای و اهداف این شبکه اجتماعی به هزاران دلیل سکوت کرده و اقدام به طرح شکایت نمی‌کنند. البته باید این نکته را در نظر داشت که برخی از افراد تصور می‌کنند امکان طرح دعوا و شکایت از پیج های اینستاگرامی وجود ندارد. در راستای جرایم رایانه ای ما در ادامه مهم‌ترین موضوعات مطروحه در رابطه با جرائم رایانه‌ای اینستاگرام را مطرح می‌کنیم.

دیدگاه ها بسته شده است