* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. درباره ما | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

درباره ما

گروه حقوقی پرشیا

دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر بهترین وکیل پایه 1 دادگستری متخصص دعاوی ملکی چک و سفته

امروزه اکثر گرایش های شغلی و حرفه ای به صورت کاملا تخصصی در حال انجام می باشند. در کشور های پیشرفته علمی ، حرفه وکالت نیز همچون پزشکی یا مهندسی ، بصورت کاملا تخصصی صورت می گیرد .

متاسفانه در کشور ایران از ابتدا به این قضیه بی توجهی صورت گرفته و وکلا بر خلاف پزشکان یا مهندسین در هر پرونده و با هر موضوعی اعم از حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی و غیره ورود می نمایند و در نتیجه این رفتار ، درصد قابل توجهی از پرونده ها با موفقیت مواجه نمی گردند . این برخورد از لحاظ فنی کاملا غیر حرفه ای تلقی گردیده و برای پیشرفت در حرفه وکالت نیز نیازمند اصلاح آن می باشیم . از این روی در سال 1385 دفتر حقوقی پرشیا (persia lawfirm) با ایده فعالیت تخصصی در امر وکالت با همکاری عده ای از وکلای دارای سابقه در امور حقوقی خاص تاسیس گردید .

همزمان با تشکیل این گروه واحدی تحت عنوان واحد تحقیق و توسعه جهت بررسی مقالات تخصصی ، نظریات اهل خبره و اجماع عقلی نیز دایر گردید تا از لحاظ اطلاع از علم روز حقوقی همچون قوانین جدید یا کنوانسیون هایی که به آن پیوسته ایم غافل نباشیم . به جز اصل تخصص گرایی دواصل دیگر نیز جزء دغدغه های ذهنی این گروه حقوقی بوده است وآن اینكه 1. موکلین به جای بهره مندی از یک وکیل ازعلم وتجربه گروهی از وکلا استفاده نماید 2. جهت ایجاد حس وظیفه شناسی بیشتر برای گروه حقوقی وایجاد اعتماد ورضایت برای موكلین هر سه ماه یكبارگزارش کتبی پیشرفت کار ارائه گردد .

حال رعایت این اصول موجب شده تا به گواهی واحد بایگانی پرونده های مختومه شده ، تا کنون بیش از یکهزار پرونده با موضوعات حساس و ارزشمند در داخل و خارج از ایران ثبت ، پیگیری و منتج به نتیجه مطلوب گردد .در واقع این موفقیت مرهون مدیریت جدی پرونده ها توسط گروه متخصص ، خلاق و پیگیر در حرفه وکالت بوده است که کماکان این رفتار با حمایت شما قابل استمرار خواهد بود . یقینا انجام امور حقوقی شما افتخاری دیگر در کارنامه گروه حقوقی پرشیا می باشد.

با تقدیم احترام مدیریت گروه

دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر

دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر بهترین وکیل پایه 1 دادگستری متخصص دعاوی ملکی چک و سفته