* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. وکیل در نیاوران | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

وکیل در نیاوران

وکیل در شمال تهران
فوریه 9, 2020
آشنایی با عنواع قوانین و شرایط طلاق
فوریه 10, 2020

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران

 

دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر وکیل دادگستری

امروزه اکثر گرایش های شغلی و حرفه ای به صورت کاملا تخصصی در حال انجام می باشند. در کشور های پیشرفته علمی  حرفه وکالت نیز همچون پزشکی یا مهندسی ، بصورت کاملا تخصصی توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری صورت می گیرد .

متاسفانه در کشور ایران از ابتدا به این قضیه بی توجهی صورت گرفته و وکلا بر خلاف پزشکان یا مهندسین در هر پرونده و با هر موضوعی اعم از حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی و غیره ورود می نمایند و در نتیجه این رفتار، درصد قابل توجهی از پرونده ها با موفقیت مواجه نمی گردند. این برخورد از لحاظ فنی کاملا غیر حرفه ای تلقی گردیده و برای پیشرفت در حرفه بهترین وکیل پایه یک دادگستری نیز نیازمند اصلاح آن می باشید. از این روی در سال 1385 این دفتر وکالت در نیاوران تاسیس گردید که با ایده فعالیت تخصصی در امر وکالت با همکاری مجموعه ای از وکلای دارای سابقه اقدام به ارائه خدمات حقوقی و کیفری و خانواده می نماید.

وکیل شمال تهران

وکیل در نیاوران

وکیل در فرمانیه

وکیل در دزاشیب

وکیل در منطقه1

دفتر وکالت فرمانیه

دفتر وکالت نیاوران

دفتر وکالت شمال تهران

دفتر وکالت دزاشیب

دفتر وکالت منطقه1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *