* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. توصیه ی گروه حقوقی ما برای خریدارانی که وکالت بلاعزل را جایگزین انتقال رسمی اموال میکنن: | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

توصیه ی گروه حقوقی ما برای خریدارانی که وکالت بلاعزل را جایگزین انتقال رسمی اموال میکنن:

وکیل مطالبه زمین از وزارت راه
وکیل مطالبه بهاء زمین از وزارت راه و شهر سازی
ژانویه 29, 2019
وکالت بلا عزل چیست
انفساخ وکالت بلاعزل با مشاوره توسط وکیل پایه یک دادگستری
فوریه 3, 2019
نمایش همه
وکالت بلا عزل چیست

وکالت بلا عزل چیست

اخذ وکالت بلاعزل در فروش دلیلی بر مالکیت اشخاص نمی باشد.ار آنجائیکه برخی از معاملات از طریق انعقاد عقد وکالت و تنظیم وکالتنامه رسمی در دفتر خانه ها به صورت می گیرد،متاسفانه طرفین را دچار اشتباهگردانیده و تصور تملک را بر آنها چیره می نماید در حالیکه اخذ وکالتنامه بلاعزل وکیل بر مالکیت نمی باشد و این موضوع را باید با مشاوره وکیل دادگستری به طور کامل مطلع شد.بر این مبنا این جانب در مقام وکیل دادگستری بالاخصار موضوع را توصیف می نمایم:متاسفانه برخی از افراد می پندارند که با اخذ وکالت بلاعزل در فروش، مالک ملک شده‌اند! اما وکالت در فروش صرفا اعطای نمایندگی از طرف موکل به وکیل است و هیچ حق مالکیتی برای وی ایجاد نمی‌کند. بنابراین راه حل مناسب برای حل این مشکل این است که اگر تنظیم سند رسمی به هر دلیلی برای طرفین مقدور نیست و می‌خواهند معامله وکالتی انجام دهند، در کنار وکالت بلاعزل در فروش، یک مبایعه‌نامه نیز تنظیم کنند، زیرا که با وجود این مبایعه‌نامه، حق مالکیت برای خریدار ایجاد می‌شود و لذا در صورتی که وکالت‌نامه به هر دلیلی منفسخ شود، حق مالکیت فرد از بین نخواهد رفت و او این امکان را خواهد داشت که تنظیم سند رسمی به نام خود را تقاضا کند.

وکالت بلا عزل قالبه قابل فسخ نبوده و به راحتی شرایط انفساخ عقد بلاعزل میسر نمی باشد و باید بابت اطلاع دقیق از نحوه انفساخ عقد وکالت از طریق مشاوره با وکیل دادگستری مطلع گردید این جانب در مقام وکیل دادگستری بالاختصار موضوع ذرا توصیف می نمایم:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *