* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. بهترین وکیل در شمال تهران | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

بهترین وکیل در شمال تهران

حذف نام همسر از شناسنامه و قوانین آن
مارس 10, 2020
وکیل دعاوی انحصار وراثت در تهران
مارس 11, 2020

وکیل پایه یک دادگستری در شمال تهران

وکیل پایه یک دادگستری به شخصی گفته می شود که پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و یا بالاتر در رشته حقوق یا همتراز آن در حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر سال یک بار برگزار می شود، در رقابتی سنگین و نفس گیر موفق به کسب معدل و ترازی شده باشد که بتواند در بین رقبای پر شماری که دارد به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شود.

بهترین وکیل متخصص در شمال تهران

ساکنین منطقه شمال تهران هنگام مواجه شدن با مسائل حقوقی معمولا به دنبال بهترین وکیل در شمال تهران خواهند بود. انتخاب بهترین وکیل در شمال تهران برای تمامی ساکنین شمال تهران امری اساسی و جزو مهم ترین اولویت های افراد درگیر در پرونده می باشد. گروه وکلای پرشیا با دارا بودن وکلای مجرب و متخصص به  شما  عزیزان بهترین وکیل در شمال تهران را معرفی می نماید.

شمال تهران ، محدوده ای از تهران است که در شمال این شهر و مناطق متمایل به آن قرار دارد.با توجه به اینکه دادسرای ناحیه 2 سعادت آباد و دادسرای ناحیه 1 شمیرانات ، مجتمع قضایی عدالت برای طرح دعاوی کیفری (شکایات) و حقوقی ملکی و وصول مطالبات ، مجتمع قضایی خانواده 2 برای کلیه دعاوی خانوادگی ، در اطراف این منطقه قرار دارند ؛ موسسات حقوقی و دفاتر وکالت زیادی دیده می شود .

 

1 دیدگاه

  1. […] تهران هنگام مواجه شدن با مسائل حقوقی معمولا به دنبال بهترین وکیل در شمال تهران خواهند بود. انتخاب بهترین وکیل در شمال تهران برای […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *