* به دلیل شیوع ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی از خدمات وکالت غیر حضوری ، مشاوره تلفنی و گفتگوی آنلاین - تصویری ما استفاده نمایید. بهترین وکیل ملکی در تهران | دفتر وکالت اميررضا آتش پیکر | وکیل پایه یک دادگستری | گروه حقوقی پرشیا

بهترین وکیل ملکی در تهران

وکیل انحصار وراثت در تهران
ژانویه 27, 2020
گرفتن حکم تخله در کوتاه ترین زمان
ژانویه 28, 2020

بهترین وکیل ملکی در تهران در امور ملکی 

امورملکی بسیار گسترده و شامل موارد زیادی می باشد .
به همین دلیل برای هر یک از این موارد قانون و ماده در نظر گرفته که هر یک شامل تبصره های بسیاری است.
متاسفانه کلاهبرداری های بسیار زیادی که اتفاق می افتد ، و عدم آگاهی مردم ، موجب حجم شکایت های امور ملکی می گردد.
متاسفانه مردم از قوانین و ماده و تبصره در امور ملکی آگاهی ندارند و همین موجب سرگردانی و گاه عدم حل پرونده می گردد.
در اینجا وجود وکیل ملکی بسیار موثر است. البته بهتر است وکیل ملکی مجرب و متخصص در امور ملکی را انتخاب نمایید که به تمامی قوانین و تبصره ها مسلط است و به راحتی می تواند پرونده ملکی شما را حل نماید و شما را نیز از سرگردانی و البته صرف زمان بسیار نجات دهد.
بهترین وکیل ملکی کسی است که برای پرونده شما وقت کافی و تمرکز حداکثری داشته باشد و پرونده ملکی شما برایش بی اهمیت نباشد.

اهمیت استفاده از بهترین وکیل ملکی در تهران

علی رغم آن که معمولاً افراد برای خرید و فروش املاک و مستغلات بسیار با دقت و سنجیده عمل می کنند و دقت و توجه بسیاری را مبذول می دارند اما با اندک توجهی به دعاوی و اختلافات و حتی پرس و جو از نزدیکان و آشنایان  که در حوزه ی املاک فعالیت داشته اند متوجه می شویم که در بسیاری از معاملات ملکی همه چیز طبق روال پیش نرفته و ممکن است یکی یا هر دو طرف معامله به تعهدات خود عمل نکند و معامله با مشکل رو به رو شود.

به چنین اختلافاتی میان افراد دعاوی ملکی گفته می شود که در دسته بندی های مختلفی تقسیم بندی می شوند. به خاطر داشته باشید که وکلای بسیاری در تهران مشغول فعالیت هستند اما به شما اطمینان می دهیم تعداد وکیل ملکی خوب در تهران شاید از تعداد انگشتان دست هم کمتر باشد. بنابراین پیش از عقد قرارداد دقت کنید که وکیل مورد نظر حاضر است چه مقدار از اطلاعات خود را و با چه کیفیتی در اختیار شما قرار می دهد و چه میزان از خصوصیاتی که بدآن اشاره خواهیم کرد را داراست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *